VakıfBank Kredi Kartı Başvurusu

VakıfBank kredi kartı başvurusu VakıfBank’ın Bireysel ve Ticari Kart seçenekleriyle, işlemlerinizi ve alışverişlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilir ve kartınıza özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Önemli bir konu olan Kredi kartı kullanımında nelere dikkat edilir? kapsamlı analimizi inceleyebilirsiniz!

Vakıfbank

Bankomat Kart Türleri

Klasik Bankomat Kart

Bankomat Kart’ın sahip olduğu özelliklerin dünyanın her yerinde elinizin altında olmasını sağlayan kart!

Yurt içinde ve yurt dışındaki ATM’lerden para çekebileceğiniz, aynı zamanda milyonlarca işyerinde alışveriş yapabileceğiniz standart bankomat kartlarımızdır.

Taraftar Bankomat Kart

Taraftar Bankomat Türleri

Taraftar Bankomat Kart sayesinde takımınız, kartınızda!

Taraftar Bankomat Kartlar Klasik Bankomat Kartlarımızın tüm özelliklerine sahiptir. Ayrıca taraftarı olduğunuz takımın kartını her zaman yanınızda taşıyarak hem bankacılık işlemlerinizi Bankomat ve ParaBankomat’larda kolayca gerçekleştirebilir, alışveriş yapabilir, hem de yurt içinde ve yurt dışında nakit para taşımadan güvenli alışveriş yapmanın tadını çıkabilirsiniz.

Genç Bankomat Kart

24 yaş altı gençler ve çocuklar için en ideal kart!

Genç Kart sahipleri, bağlı olduğu hesaba yatan paralarını istedikleri gibi harcarlar. Kartlarıyla, hesaplarındaki bakiye kadar nakit çeker ve ayrıca alışverişlerde Genç Kart’larını kullanarak yanlarında nakit taşıma riskinden kurtulurlar.

Genç Kart sahiplerinin, kişiye özel şifreleri vardır. Alışveriş yaparken ve nakit çekerken, bu şifreyi kullanırlar. Kartlarını kaybetseler bile şifreyi bilmeyen bir başkası kartı kullanamaz.

Anında Bankomat Kart

Bankomat Kartınız yoksa, temel bankacılık işlemlerinizi şubede sıra beklemeden hızlı ve güvenli yapabilmek için Anında Bankomat Kart‘ınızı şubelerimizden hemen teslim alabilirsiniz. Kartınız ATM ve Pos’larda anında kullanıma hazırdır. Anında Bankomat Kart, mevcut Bankomat Kartların aynı özelliklere sahiptir.

Troy Bankomat Kart

Türkiye’nin Ödeme Yöntemi TROY, VakıfBank müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır. Troy logolu Bankomat kartınızla yurt içinde VakıfBank ATM’lerinden ve Troy logolu diğer banka ATM’lerinden para çekebilir, nakit taşımak yerine alışverişinizi Troy logolu Bankomat kartınızla yapabilirsiniz.

Bankomat Kart Özellikleri

Bankomat Kart, vadesiz hesabınızdan para çekebileceğiniz, alışverişlerinizde kullanabileceğiniz, otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz, birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebileceğiniz vadesiz hesabınıza bağlı banka kartınızdır.

Nakit ihtiyaçlarınızda yanınızda

Bankomat Kartınızla tüm dünyadaki ATM’lerden para çekebilirsiniz. Böylece, para taşımanın riskiyle karşılaşmayacağınız gibi para üstü alma gibi detaylarla da uğraşmazsınız.

En yakın VakıfBank şube ve ATM bilgisi için tıklayınız.

Ayrıca, Pospara uygulaması sayesinde Bankomat Kartınızla sektör kısıtlaması olmaksızın en az 10 TL’lik alışverişlerinizde 100 TL’ye kadar nakit çekebilirsiniz. POSpara hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Alışverişlerde yanınızda

Bankomat Kartınızla Türkiye’de ve tüm dünyada milyonlarca işyerinde alışveriş yapabilirsiniz. Bankomat Kartınızla yaptığınız alışveriş tutarı, Bankomat Kartınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızın bakiyesinden düşer.

Hesabınıza kredi limiti tanımlamak için;

İnternet Bankacılığı kanalından “Başvurular-Kredili Bankomat Başvurusu” menüsünden, Mobil Bankacılık kanalından “Başvurular-Kredili Bankomat Başvurusu” menüsünden başvurabileceğiniz gibi ATM ve Şubelerimizden de başvuru yapabilirsiniz.

Sms ile varolan Kredi Limitinizi Artırmak İçin;

Aralarında birer boşluk bırakarak KMH, TC Kimlik numarası ve talep edilen yeni limiti yazıp 5724’e kısa mesaj göndererek veya internet veya mobil bankacılık kanalından artırabilirsiniz.

5724’e gönderilen kısa mesajlar tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Ör: KMH 11111111111 2000

İnternetten alışveriş

Bankomat Kartınızı internet alışverişlerinde kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bankomat Kartınızı Bankalararası Kart Merkezi’nin sunduğu BKM Express sistemine tanımlayabilirsiniz. Böylece kart bilgilerinizi paylaşmadan, sisteme kayıtlı telefonunuza gelecek tek kullanımlık şifre ile tüm BKM Express üye işyerlerinde hızlı ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

BKM Express hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

SGK ve Vergi Ödemeleri

Bankomat Kartınız ile SGK ödemenizi https://www.turkiye.gov.tr adresinden, vergi ödemelerinizi http://www.gib.gov.tr/ adresinden yapabilirsiniz.

VakıfBank Bankomat Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankomat Kart Başvuru Kanalları

Bankomat Kart ile harcarken kazanın

Kartınızla yapacağınız alışverişlerinizden “Bankomat Para” kazanın, kazandığınız Bankomat Paralarınızı dilediğiniz gibi harcayın. Bankomat Para özellikli kartınızla alışverişlerinizden kazandığınız Bankomat Paralarınız, önceden belirleyeceğiniz tutara ulaştığınızda hesabınıza aktarılır. Böylece nakit taşımadan, kartınızla hem güvenli alışveriş yapar hem de harcarken kazanırsınız. 1 Bankomat Para, 1 TL değerindendir.

Bankomat Para özelliğinden faydalanabilmek için;

 • Bankomat Para’ ya İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıktan dahil olabilir,
 • BANKOMAT yazıp bir boşluk bırakarak Bankomat kartınızın son 6 hanesini SMS ile 5724’e gönderebilir,
 • 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi’ni arayabilir ya da
 • Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

5724’e gönderilen kısa mesajlar tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Bankomat Para kazanım oranları üye işyeri anlaşma koşullarına göre farklılık göstermekte olup, VakıfBank Bankomat Para kazanım oranlarını değiştirme ve/veya kazanımı iptal etme hakkına sahiptir.

Bankacılık işlemlerinizde yanınızda

Bankomat Kartı’nıza ait hesabınızı, Havuz Hesabı uygulamasına dahil ettirebilirsiniz. Bu sayede hesabınızda bulunan nakit fazlasını yatırıma dönüştürebilir, talimatlı ödemelerinizin, ATM’lerimizden yapılabilecek bankacılık işlemlerinizin, otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bankomat Kartı’nızı kredili hale getirerek hesabınızda para bulunmasa bile her ihtiyaç duyduğunuzda kredinizi kullanabilir, Bankamız ATM’lerinden, dilediğinizde hesap bakiye bilginizi öğrenebilir, para çekebilir, hesaplarınız arasında aktarım yapabilir, başka bir hesaba havale yapabilirsiniz.

Yaptığınız tüm bankacılık işlemlerini Mobil ve İnternet Bankacılığı’ndan, ATM’lerimizden görüntüleyebilir veya 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Otomatik fatura ödeme talimatı

Bankomat kartınıza; elektrik, su, doğal gaz, telefon, cep telefonu, kablo TV, dijital TV gibi faturalarınız için ücretsiz otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz kanallarımız:

VakıfBank Worldcard’lar

VakıfBank Worldcard size yaygın World ve VakıfBank üye işyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarının yanında size özel kampanyalarla alışverişlerinize renk katıyor.

Kartınızı yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kullanabilir, internette güvenli alışveriş yapar, cazip nakit çözümleri ile anında nakit ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

 • VakıfBank Worldcard

  Click Kart

 • Taraftar Kartlar
 • Platinum Plus
 • MilPlus
 • Platinum
 • Rail&Miles
 • Like Card
 • Ortak Markalı Kartlar
 • TercihKart
 • Express Card
 • Sanal Kart
 • BusinessCard
 • TarımKart

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi kartı başvurusu kimlik numarasını yazarak, yine 5724 nolu başvuru numarasına SMS atarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında, 0 850 222 0724 nolu Vakıfbank Çağrı merkezini arayarak, sırayla 2 ve 0’ı tuşlayarak asıl kart ve ek kart başvurularınızı, çağrı merkezi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Vakıfbank kredi kartı başvurusu sorgulaması yapmak için 0850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini aradıktan sonra “kredi kartı başvuru sonucum” diyerek kart başvuru sonucu sorgulama adresine yönlendirilir ve kısa zaman içerisinde başvuru sonucuna ulaşabilirsiniz.

VakıfBank aidatsız Kredi Kartı

Tercihkart

Yıllık kart aidatı ödemeyin, sadece kullandığınız özellikler için ücret ödeyin. Tercih Kart ile VakıfBank ve World üye iş yerlerinden Worldpuan kazanın, taksit fırsatlarından faydalanın. Tercih kartınızla, istediğiniz özel kampanyadan (ek taksit, işlem erteleme, Worldpuan, indirim kampanyaları vb.) ücreti karşılığı yararlanabilirsiniz. Kampanya ücretleri her bir kampanya bazında farklılık gösterebilir. Ücret bilgisi kampanya bilgilendirmelerinde yer almaktadır.

Vakıfbank Tercihkart

Vakıfbank çalışma saatleri pandemi sürecinde çalışma saatlerini öğrenmek için linke tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir