Türkiye Sigorta Anlaşmalı Servisler

Türkiye Sigorta anlaşmalı servisler nelerdir? Sigorta şirketlerinin en iyi hizmetlerinden birisi de anlaşmalı şirketlerdir. Anlaşmalı şirketler sayesinde yaptırdığınız sigortanın yararları sonuna kadar verimini alırsınız. Birçok anlaşmalı şirkete sahip Türkiye Sigorta’dan taşıtlarınız için kasko yaptırdığınız zaman bu sigortadan yararlanarak anlaşmalı servisleri kullanabilirsiniz. Anlaşmalı şirket servisleri otocam, radyo teyp servisi gibi çeşitli servislerdir.

Türkiye Sigorta Anlaşmalı Servisler

Türkiye Sigorta Anlaşmalı Servisler

Türkiye Sigorta anlaşmalı servisler araçlarınızın ihtiyacını karşılayabilecek servislerin tamamı yer almaktadır. Bu servislere işiniz düştüğü zaman anlaşmanızı kullanarak hizmet alabilirsiniz ve cebinizden çok para çıkmamış olur.

Neden Sigorta Yaptırmalıyız?

Sigortalar birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Sağlıktan eve, araca kadar birçok alanda sigorta hizmeti sunulur. Her alanda sigorta hizmetinin sunulmasının temel sebebi bütün bu şeylerin riske tabi oluşudur. Hepsinin başına bir iş gelebilir. Sağlığınızı çeşitli hastalıklar sebebiyle kaybedebilirsiniz veya bazı temel sağlık hizmetlerini almak isteyebilirsiniz.

Türkiye Sigorta anlaşmalı servisler evinizde bazı sorunlardan kaynaklı büyük maddi hasarlar ortaya çıkarabilir. Bütün bu durumlardan tek kurtuluş yolu vardır o da sigorta. Sigortası olan kişilerin kafası daha rahat ederken sigortası olmayan kişiler çok daha endişelidir.

Bireysel Kredi Çeşitleri Nelerdir?

Türkiye Sigorta’nın Sunduğu Diğer Servis Hizmet Türleri

Araç servis hizmetleri haricinde Türkiye Sigorta’nın toplamda beş farklı alanda hizmet verdiğini söylemek mümkündür. Sigorta sahipleri, bu 5 adet farklı servis hizmet türünü kolaylıkla görüntüleyebilir, bu hizmetlerden faydalanabilir.

Oto Cam Servisleri: Türkiye Sigorta’nın sunmuş olduğu bu hizmet çeşidini aracınızda meydana gelen hafif hasarlarda rahatça tercih edebilirsiniz. Türkiye sigorta anlaşmalı cam servisleri hizmetinde il ve ilçe belirledikten hemen sonra, arzu ettiğiniz oto cam servisi sağlayan firmayı rahatlıkla tercih etmeniz mümkündür. Oto cam servis hizmeti sağlayan firmaların çağrı merkezi numarası ve servis ağı linki sayesinde, bu kaliteli hizmete kolaylıkla ulaşabilir, tüm oto cam işlemlerinizi halledebilirsiniz. Oto cam servisleri seçenekleri arasından, kendinize en uygun olan seçeneği belirleyerek Türkiye Sigorta üzerinden gerekli iletişim bilgilerini elde edebilir, aracınızı firmaya götürebilirsiniz.

Radyo Teyp Servisleri: İl ve ilçe tercihlerinizi yaptıktan sonra kolaylıkla o bölgede radyo teyp hizmeti sağlayan servis seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Araç markanızı da belirttikten sonra Türkiye Sigorta, sigorta sahiplerine bulundukları bölge ve araç markasına en uygun radyo teyp servis hizmeti sağlayan firmaların listesini sunuyor. Ardından kendinize en uygun radyo teyp servis hizmeti sağlayan firmaların adresleri ve telefon numaralarını görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede iletişim sorunu çekmeden işlemlerinizi rahat bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Bankaların Çalışma Saatleri

Özel Oto Servisleri: Türkiye sigorta anlaşmalı kurumlar arasında özel oto servis hizmeti sağlayan çeşitli firmalar da yer almaktadır. Sigorta sahipleri il ve ilçe belirttikten sonra kendilerine uygun firmaların adres ve telefon numaraları ile karşılaşır. Ardından dilediğiniz firma ile iletişime geçerek özel oto servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Sizde sigorta yaptırmak istiyorsanız teklif almak için:

GÜVENLİK MH. GÜLLÜK CD. YILDIZ APT.NO:153/B

MURATPAŞA / ANTALYA

Tel. : +90 242 346 46 50

Cep : +90 546 615 12 11

e-Posta : [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir