Ne Üretebilirim Diye Düşünenler İçin

Ne üretebilirim ek gelir sağlamak için yapılacak ve satılacak inanılmaz popüler şeylerin bir listesi. Bugün kendin yap sat işlerine başlayın! İşten geldikten sonra evde ne üretebilirim diye düşünenlerin cevap bulacağı bir içerik ile karşınızdayız.

Hızlı Para Kazanmak İçin Ne Yapabilirim?

Bu satış planlarına daldığımızda, çabalarımızın hızlı bir şekilde geri dönüşünü görmek istiyoruz ve çoğu zaman buna ihtiyacımız var. Tığ işi, dikiş ve üretilmesi biraz daha fazla zaman alan diğer ürünler gibi ağır işçilik gerektiren bir stoğunuz yoksa, toplu ve hızlı bir şekilde yapabileceğiniz şeylere konsantre olmak isteyeceksiniz.

Bir diğer içeriğimiz Evde Yapılacak İşler Kazançlı İmkanlar mutlaka göz atın!

İnternette en çok hangi el yapımı ürünler satılıyor?

İnternette en çok hangi el yapımı ürünlerin satıldığının listesi ve nerelerde satabileceğinizin listesine şimdi paylaşıyoruz.

Evde ne üretebilirim?

Evde ne üretebilirim sorusunun cevabını başlıklar halinde inceliyoruz. Başlıklarda banyo bombaları, yastıklar, tişörtler, hediye sepetleri gibi yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz başlıklar yer alıyor.

Banyo bombaları

Banyo bombaları yapmak istediğiniz kadar basit veya karmaşık olabilir. Birkaç ucuz malzemeyle, uçucu yağlar, botanikler, kozmetik parıltılar ve daha fazlasını ekleyebileceğiniz bir temel oluşturabilirsiniz. ‘Gizli sürpriz’ banyo bombalarının popülaritesini unutmayın ve merkeze küçük bir ziyafet çekmeyi düşünün.

Kalıplara sahip olduğunuzda, günde düzinelerce banyo bombası yapmak çok kolay ve bu çekici bir iş olasılığı.

Banyo Bombaları

Yastıklar

İnsanlar yastıkları ve minderleri sever. Aslında, mevsimlik yastıklar bir şeydir ve atma yastıklarını yılın zamanına göre değiştiren birçok insan var. Bu yüzden buna bir göz atın. Bir yastık dikmek sadece süper basit değil, aynı zamanda aralarından seçim yapabileceğiniz sonsuz çeşitlilikte kumaş ve desen var.

Tişörtler

Sanatsal kesimden yaratıcı boyamaya ve evde serigrafiye kadar her durum için harika, benzersiz, kişiselleştirilmiş tişörtler yapabilirsiniz. Tişörtlerden vazgeçmek oldukça zor bir şey, bu yüzden bu zanaat fikrini incelemek için zaman ayırmaya değer.

Hediye sepetleri

Kabul edelim: hediye sepetleri asla ölmeyecek. Bu, hepimizin standart sosis ve peynir teklifleriyle yetinmek zorunda olduğumuz anlamına gelmiyor. Özel hediye sepetleri son derece kaliteli ve düşünceli bir hediyedir, bu yüzden bu seçeneği atlamayın. Ek bir avantaj, piyasada daha az rekabete sahip olmanızdır.

Kişiselleştirilmiş hediyeler

Bu, bir mücevher parçasının üzerindeki tarih damgasından özel serigrafi baskılı bir tişörte veya bir kapı askısına kadar her şey olabilir. Küçük kişiselleştirilmiş dokunuşlarla kendi alanlarımızı yaratmayı seviyoruz, bu yüzden kesinlikle kişiselleştirilmiş hediyeleri göz önünde bulundurun. Günlük satışlardan daha fazla ön sipariş almanız muhtemeldir, ancak daha yüksek fiyatlar talep edebileceksiniz.

Ne Üretebilirim?

Takı

Takılar boncuklar, akik dilimleri ve doğal değerli taşları dekorlarında birleştiren sofistike bir mücevher seçeneği haline geldi. Popülerliği nedeniyle, değerli taş üreticisi tedarik kaynakları çok çeşitli kablolar ve ayarlar sunarak evde profesyonel görünümlü sonuçlar üretmeyi kolaylaştırır.

Mumlar

Dürüst olmak gerekirse, tatlı kokulu bir mumdan daha iyi bir şey var mı? Biz fark etsek de etmesek de hayatımızın her yerindeler, bu yüzden bu mevcut pazarın bir kısmını kendinize bir kâr sağlamak için kullanın.

Akşam Yapılabilecek Ek İş Önerileri ile bütçenize ek gelir sağlamak ister misiniz?

Tatlılar

Bu, yaratıcı ve yaratıcı olabileceğiniz bir seçenektir! Yenilebilir ürünlerle ilgili eyalet yasalarınızı kontrol ettiğinizden ve biraz eğlendiğinizden emin olun. Çikolatalar, kekler ve kurabiyeler her zaman talep görmektedir ve kendinizinkini yaptığınızda halka seri üretilen bir ikramdan daha kaliteli bir ürün sunabilirsiniz. Müşteri tabanınızı güçlendirmek için şeker hastaları, glütensiz veya vegan gibi özel ihtiyaçlarınızı karşılamayı düşünün.

Ev yapımı köpek maması

Tüylü en iyi arkadaşlarımızı seviyoruz ve bazen ticari ikramlar biraz korkutucu olabilir. Sahiplerine, sevgili köpek arkadaşlarının lezzetli, onlar için iyi olan ikramlarla mükemmel sağlıklarını korumalarına yardımcı olun ve evcil hayvan kadar sadık bir müşteri tabanınız olacak. Bu nedenle, köpek maması hızla evden yapmak ve satmak için en sevilen el sanatlarından biri haline geliyor.

Doğal kozmetikler

Hepimiz elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz, ancak kozmetiklerdeki kimyasalların ve katkı maddelerinin miktarı biraz korkutucu. Kendinizden bazılarını çırpın ve piyasaya daha sağlıklı bir alternatifle karşı koyun. Bu fikir, tüm güzelleştirici ürünleriniz için tarifler ve kaplarla biraz daha fazla zaman ve çaba gerektirir, ancak fayda sağlayan ve insanların doğal ürünlerle kendilerini güzel hissetmelerine yardımcı olan ürünleri sunmayı başarırsanız, yepyeni bir girişim yaratabilirsiniz.

Doğal Kozmetikler

Altlıklar

Hepimizin onlara ihtiyacı var ve hiçbirimiz bizimkinin sıkıcı olmasını istemiyoruz. Birinin mobilya korumasını düzeltmesine yardım edin. Ayrıca, katılımcılara hediye olarak ikiye katlanan düğünler ve bebek duşları için kişiselleştirilmiş bardak altlıkları için bir niş pazar da bulunmaktadır.

Resim çerçeveleri

Bu günlerde çerçeve, resim kadar önemlidir. Olağanüstü çerçeveler yapın ve çok sevilen sanat eserlerine ve portrelerine mükemmel bir vurgu için kapılarınızı çalan müşterileriniz olacak.

Sabun

Hepimizin temizlenmeye ihtiyacı var, ancak bunu yapmak için yozlaşmış, ev yapımı ve düpedüz muhteşem bir yol seçtiğimizde, banyo zamanı çok daha eğlenceli. Evden satış yapmak çok popüler olduğu için, belirli bir pazar var, ancak ürünlerinizin fark edilmesini sağlamak için biraz daha çalışmanız gerekebilir.

Bez çantalar

Müşterilerinizin kullanma konusunda kendilerini iyi hissedebilecekleri bir ürün sattığınızda, başarıya giden yoldasınız demektir. Bez çantalar, herhangi bir yılda yüzlerce plastik poşetin çevremize girmesini önleyebileceklerini düşünürsek, bunlardan sadece biri. Bir bonus, tasarımınızın damgalanmasını bekleyen, makul fiyatlarla sunulan çok sayıda boş çantadır. Evden işlevsel bir ürün yapmak ve satmak ödüllendirici olabilir.

Seramikler

Bu çok hızlı değil, ancak kaliteli seramiklerin çekiciliği yadsınamaz. Teknolojik ilerlemeyle, tüm bir atölyeyi donatmadan seramiğe girmek bile mümkün, bu yüzden tam size göre olabilir. Yapmak ve satmak için el sanatları söz konusu olduğunda, seramik piyasada zamanın testini yaptı.

El yapımı ürünleri satabileceğiniz siteler

Shopify olağanüstü, ancak diğer alışveriş sitelerine dalabilirsiniz. Ev yapımı ürünlerinizi birkaç farklı platform üzerinden satışa sunmak her zaman kötü bir fikir değildir.

İnternette el sanatları sattığım zamanlarda pazar yerlerinde sevdiğim şey, büyük bir müşteri tabanına sahip olmaktı. İnsanların ürünlerinizi kurulu platformlarda bulması çok daha kolay olabilir.

Ürününüze bağlı olarak, muhtemelen onu sergilemeye hazır bir e-ticaret sunucusu vardır. İşte en iyi seçeneklerden birkaçı. Her sitenin satışın bir kısmını aldığını ve kendi kullanım koşullarının olduğunu unutmayın, bu nedenle satışa başlamadan önce her şeyi okuduğunuzdan emin olun.

 1. Etsy: Ev yapımı, el yapımı ve benzersiz olan her şeyin bilindik standı olan Etsy’nin devasa bir alıcı/satıcı pazarı var.
 2. Amazon’da el yapımı: Zanaatkarların ve satıcıların bu yan caddesi ile Amazon Pazarı’na dalın.

El işi işinizi başlatmanın ve büyütmenin artıları ve eksileri

Kalkıp koştuğunuzda, her şeyin gül olmadığını anlamalısınız. Kendi zanaat işinizi yürütmenin bazı kesin artıları var, ancak bazı dezavantajları da var. Başlamadan önce birkaçına göz atalım:

Artıları:

 1. Hobinizden para kazanacaksınız.
 2. Yaratıcı olmak için para alacaksınız.
 3. Kendi saatlerinizi ayarlayabilirsiniz.
 4. Ne sattığınız üzerinde tam kontrole sahipsiniz ve envanterinizi değiştirebilirsiniz.
 5. Ürünlerinizi çevrimiçi pazar yerleri ve zanaat fuarları arasında satmak için neredeyse sonsuz fırsatınız var.

Eksileri:

 1. Düşündüğünüzden daha fazla zaman alabilir.
 2. Paketleme ve etiketler gibi arızi masrafları karşılamak için ürününüzle yeterli gelir elde edemeyebilirsiniz.
 3. Müşterilerinizden satış vergisi toplamanız gerekip gerekmediği de dahil olmak üzere vergi yasalarınızı gerçekten bilmeniz gerekir.
 4. Can sıkıcı olabilir.
 5. Mutsuz bir müşteriyle muhatap olan tek kişi sensin. Kârınızı korumak için bir iade politikası belirlemeli ve buna bağlı kalmalısınız.

Yani, işte sende! Kendi zanaat işinizi yürütme konusunda neyin harika ve belki de o kadar iyi olmadığı hakkında bilmeniz gereken her şey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir