Makbul Kuruyemiş Bayilik Veriyor Mu?

Makbul kuruyemiş bayilik Türkiye’nin ünlü kuruyemiş şirketlerinin sahibi olan Memiş Ailesi’nin 2012 yılından itibaren sektöre kattığı Makbul Kuruyemiş, gün geçtikçe yakaladığı ivmesinin değerlendirmeye devam ediyor. Yatırımcı ve girişimcilerin dikkatini büyük oranda çekmeyi başaran Makbul Kuruyemiş’in bayilik fırsatları da takip ediliyor.

Ülkemizin en büyük kuruyemiş şirketleri arasında yer alan Makbul, günümüzde çoğu İstanbul, Bursa, Kocaeli, Sakarya ve Ankara’da olmak üzere 300‘ü aşkın şubeye sahiptir. Henüz Anadolu’nun büyük kısmında şubeleri bulunmayan Makbul, şu ana kadar sahip olduğu tüm şubeleri merkezden açmıştır.

Makbul Kuruyemiş Bayilik Veriyor mu?

Makbul kuruyemiş bayilik veriyor mu bu kadar önemli bir markanın bayiliğini alabilmek için girişimciler fırsatlarını değerlendirmek istiyor. Franchise vermeyen büyük markalar arasında yer alan Makbul’ün önümüzdeki dönemde özellikle Anadolu’daki operasyonları için bayilik fırsatlarını değerlendirebileceği tahmin ediliyor. Kuruyemiş, bakliyat, baharat, kuru meyve ve şekerleme sektörünün önemli firmaları arasında yer alan Makbul, şuanda bayilik vermemekte ve bayilik talebi almamaktadır. Fakat gelecek ile ilgili karara yönelik bir değişiklik beklenmektedir.

Makbul Kuruyemiş Bayilik

Makbul Kuruyemiş Bayilik Fiyatları ve Şartları

Makbul kuruyemiş bayilik fiyatları ve şartları için bu soruya cevap vermek zor çünkü Makbul kuruyemiş bayilik sistemine şuanda sahip değil. Fakat önümüzdeki dönemde bayilik taleplerinin açılmasıyla birlikte; sektördeki diğer rakipleri ile benzer fiyat ve şartlara sahip olması beklenmektedir.

Makbul Kuruyemiş Bayilik için ortalama bayilik bedeli ve yatırım sermayesi talebinin 400 bin lira üzerinde olacağı düşünülmektedir. Firma ek olarak şehrin önemli yol güzergahlarında minimum 120 metrekare büyüklükte mağaza talebi olacağı bekleniyor. Aynı zamanda şirketten franchise alacak olan girişimcilerin sektör deneyimine de sahip olması önemli bir avantaj olacaktır.

Makbul Kuruyemiş Bayilik için Tedarikçi ve Kiralık Yer

Makbul Kuruyemiş bayilik için tedarikçi ve kiralık yer için firmaya sadece tedarikçi ve kiralık yer başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Makbul Kuruyemiş Bayilik için tedarikçi sistemi ve kiralık yer başvuruları da doğrudan internet sitesi üzerinden alınmaktadır. Firma önümüzdeki dönemdeki bayilik sistemine yönelik değişiklikleri de yine internet sitesi üzerinden duyurmayı planlamaktadır.

Makbul Kuruyemiş Bayilik İletişim

Makbul Kuruyemiş Bayilik en önemli temsilcilerinden biri olan Makbul ile iletişime geçmek için bilgiler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir