Mail Hesabı Açarak Para Kazanmak

Mail hesabı açarak para kazanma size de ilginç geliyor mu? Evet mail hesabı açarak para kazanabilirsiniz. İnternetten Para Kazanma üzerine araştırma yapan kişilerin önüne sıklıkla çıkan mail hesabı açma işi kısa sürede oldukça para kazandırmaktadır. İnternet dünyasında yer alan her insana birden fazla mail hesabı lazım olmaktadır. Özellikle bazı sektör ve işlerde günlük yüzlerce hatta binlerce mail hesabı gerekmektedir. İşletme sahipleri oturup her gün yüzlerce mail hesabı açmakla uğraşmak yerine mail hesaplarını dışarıdan temin etmektedir. Hotmail, Gmail, Yandex gibi servislerden açacağınız mail hesabı açma işlemiyle kısa sürede pazarlayabilirsiniz. Mail Hesabı açıp satarak para kazanma konusundaki detaylar;

Youtube Hesabınızdan Nasıl Para Kazanılır? kapsamlı bir kılavuz ile Youtube hesabınızdan para kazanma rehberini okuyabilirsiniz.

Mail Açarak Para Kazanma

Yeni Para Kazanma işlerine genel olarak baktığımızda mail açarak para kazanmanın ilk sıralarda yer aldığını görüyoruz. Piyasada en çok talep gören mail servisleri Gmail, Hotmail ve Yandex Mail servisleridir. Anca genelde birçok kişi Gmail açarak satışını yapmaktadır. Gmail üzerinden Youtube başta olmak üzere sayısız sosyal medya ağında hesap açılabildiği için en çok Gmail tercih edilmektedir. Ek gelir olarak bu işi yapacaksanız detaylarını anlatmak istiyoruz; 1 gmail hesabı açmak ortalama 40 saniye sürmektedir. Gmail üzerinden hesap oluştur diyerek birkaç adım sonrasında kolaylıkla mail hesabı oluşturabilirsiniz.

Mail oluşturma işlemini akıllı telefonlar üzerinden yapmanızı öneriyoruz. Kendi internetiniz ile yapmanız gereken bu işlemde dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta bulunmaktadır. Her mail hesabı oluşturduktan sonra telefonu uçak moduna almanız gerekmektedir. Aksi halde birkaç mail hesabı açtıktan sonra telefon doğrulaması isteyebilmektedir. Bunun yanı sıra numara onayı yapabilen bazı internet sitelerinden 10 ile 30 kuruşa tek kullanımlık numaralar alarak da günlük sınırsız mail hesabı açabilirsiniz.

Mail Hesabı Açarak Para Kazanmak

Gmail Açarak Para Kazanmak

Gmail açarak para kazanmak diğer mail siteleri arasında bir adım öne çıkmaktadır. Gmail’in öne çıkmasının sebebi ise Google’ın sağladığı olanaklardır. Google Adwords yeni kullanıcılara hediyeler verdiği için Gmail açarak para kazanabilirsiniz.

Mail Hesabı Açarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Mail açarak günde oldukça güzel gelir elde edebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğim üzere bir mail hesabı açmak ortalama 1 dk sürmektedir. Bir günde sıkılmadan rahatlıkla 100 ile 250 arasında mail açabilirsiniz. Oluşturduğunuz mailleri webmaster forumları başta olmak üzere çeşitli freelancer para kazanma sitelerinde satabilirsiniz. R10.net, wmaraci.com, Bionluk, SadeceOn gibi internet adreslerinde tanesini 1 TL ile 1,50 TL arasında satarak günlük güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir