Luvoco Organik Kahve Bayilik

Luvoco Organik Kahve bayilik ile gerekli şartları sağlayıp organik kahve sektöründe yeni bir iş planlaması yapabilirsiniz. Son zamanlarda en hızlı büyüyen franchise sistemlerinden biri olan Luvoco Organik Kahve, özellikle sağladığı kiosk tarzındaki bayilik seçeneği rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başardı.

Luvoco markasının çatı şirketi olan Gano Excel firması, Brezilya’da üretilen Reishi Mantarı’nı organik kahve ile birleştiriyor ve bu eşsiz tadı müşterilerine sunuyor. Franchise sistemi ile ülkenin her noktasında yer almayı planlayan firma kısa sürede ciddi franchise rakamlarına ulaşmayı başardı. Bayilik veren firmalar listemize Luvoco Organik Kahve ile devam ediyoruz.

Luvoco Organik Kahve Bayilik Bedeli ve Maliyeti

Luvoco Organik Kahve’nin bayilik bedeli yalnızca 5.000 TL gibi bir rakamdır. Luvoco Organik Kahve bayiliği alan girişimciler için isterlerse Luvoco Kahve bayilik kurulumunda yardımcı oluyor. Kioks’un kurulum maliyeti ise bayilik bedeli haricinde 50 bin Türk Lirası civarında bulunuyor. Toplamda 55 bin Türk Lirası gibi bir sermaye ile bu eşsiz tadın bayiliğine sahip olmak mümkün.

Luvoco Organik Kahve Bayilik

Luvoco Firması Franchiselerine

  • Personel Desteği
  • Ürün Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ödeme Desteği
  • Ortak Reklam
  • Bölge Koruması
  • Yer Seçimi
  • El Kitabı
  • Proje Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Açılış Organizasyonu

gibi çok sayıda destek sağlamaktadır.

Luvoco Corner ve Mağaza Bayiliği

Luvoco Organik Kahve bayilik Türkiye’nin birçok noktasında bulunan özellikle kiosk bayilerine rastlamak mümkün. Fakat alternatif olarak Corner ve Mağaza bayiliği de alınabiliyor. Luvoco daha büyük yatırım sermayesine sahip olan girişimci ve yatırımcılara Corner ve Mağaza bayiliği de sağlamaktadır. Ortalama olarak yürüyüş yollarında 50 metrekare satış alanına sahip dükkanlar için mağaza bayiliği alınabiliyor. Corner ve Mağaza bayilikleri için yatırım sermayesi, alana ve yatırım süresine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Genel olarak 400 bin lira üzerindeki sermaye tutarları için önerilmektedir.

Luvoco Bayiliğini Neden Almalıyım?

Luvoco Bayiliğini neden almalısınız peki? Organik kahve sektörünün en önemli oyuncuları arasına hızla girmeyi başaran firma yurt dışında da çok popüler. Malezya kökenli olan şirket, diğer kahve firmalarından farkı ise organik kahve çekirdeklerini Reishi mantarı ile harmanlıyor. Tüketiciler tarafından çok sevilen bir tat sağlayan Luvoco, kiosk tarzındaki bayilik seçeneği ile özellikle AVM’lerin en işlek noktalarında satışa sunuluyor.

Luvoco’yu değerli kıran bir diğer neden ise çok düşük yatırım sermayesi ile bayilik bedeli istemesi. Luvoco’dan bayilik almak üzere sağlamanız gereken bayilik bedeli yalnızca 5 bin TL. Luvoco Kiosk bayiliğini kurmak için de yaklaşık 50 bin liralık sermaye yeterli bulunuyor.

Luvoco şirketinin önemli olan bir diğer özelliği olarak bayilerine yer koruma fırsatı veriyor. Bu sayede, firma bir bayinin yakına yeni bir bayilik vermiyor.

Reishi Mantarı Nedir?

Luvoco’yu öne çıkaran en önemli nedenlerden biri kahve çekirdekleri Reishi Mantarı’nı buluşturması. Tüketiciler ise Reishi Mantarı’nın ne olduğunu merak ediyor. Lingzhi olarak da bilinen Reishi Mantarı, 2000 yıla yakındır ölümsüzlük mantarı olarak bilinmektedir. Geleneksel Asya alternatif tıp ilaçları arasında kullanılan Ganoderma türlerinden en popüleri olan Reishi, Çin’deki en ünlü bitkisel ilaç kitabı olan Bencao Gangmu’da sıklıkla yer almaktadır.

Reishi Mantarı Nedir?

Reishi Mantarı günümüzde dahi Çin bitki dükkanlarında en yaygın olarak bulunan mantar türüdür ve Çin’de çok yoğun bir şekilde yetiştirilir. Çin’den dünyanın her noktasında ihraç edilen Reishi Mantarı’nın bilinen çok sayıda faydası vardır.

Luvoco Bayilik Şartları Nedir?

  • 5000 Tl’lik Franchise İsim Hakkının Alınması
  • Ticari Ve Adli Sicilin Temiz Olması
  • Ticari İlişkilerin Uzun Süre Devam Ettirilmesi Amacının Taşınması
  • Markanın Değerlerinin Benimsenmesi

Luvoco Bayilik Konseptleri

Luvoco bayilik konseptleri ile franchise isim bedeli ödeyen ve sonrasında bayilik açmak isteyen girişimciler üç farklı bayilik konsepti arasından seçim yapabiliyor.

  • Kiosk Bayilik
  • Corner Bayilik
  • Mağaza Bayilik

    Luvoco Bayilik Konseptleri

Bu üç bayilik konseptinin de şartları ve yatırım bütçeleri değişiklik gösteriyor. Hazır yeri gelmişken bilgi kirliliğini sonlandırmak adına önemli bir detay vermek istiyoruz; mağaza konseptinde işlek caddelerde açılacak olan Luvoco bayilikleri için seçilen dükkanların minimum 50m² olma şartı aranıyor. Butik kahve dükkanları konseptinde kurgulanan bu bayilik konseptinde işletmenin sıcak ve samimi bir ortama kavuşturulması amaçlanıyor.

Luvoco bayilik yatırım bütçesi; seçilen konsepte göre değişse de ortalama olarak 50 bin ve 250 bin TL aralığında değişiklik gösterebiliyor. Bu bilgi değişebileceği için firma yetkilileri ile bağlantıya geçilmesi gerekiyor.

Cafe Luvoco Bayilikleri Nasıl Alınır?

Cafe Luvoco bayilik nasıl alınır almak isteyen girişimcilerin Gano Excel web sitesine girmeleri ve online kayıt olmaları gerekiyor. Sonrasında firmanın irtibat numarasından yetkilere ulaşmaları ve kendilerinden istenen sponsor numarasını vermeleri bekleniyor. Luvoco bayilikleri alma sürecinde istenen sponsor numarası olarak TR3739819 numarasını verebilirsiniz.

Siz de butik kahve bayiliklerinin artan popülerliğinden yararlanmak ve Türkiye pazarında yeni yeni aktifleşmeye başlayan bir markanın bayiliğini almak istiyorsanız Cafe Luvoco bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Hem kazançlı hem de sağlığa katkı sunan bir hizmetle hedef kitlenizin beğenisini toplayabilirsiniz.

Aşağıda bulunan link ile Luvoco’nun resmi internet sitesini inceleyebilirsiniz.

http://www.luvoco.com.tr/

Franchise Sistemi hakkında bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

http://www.luvoco.com.tr/franchise_sistem.html

Luvoco İletişim Bilgileri

Koşuyolu Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, No: 88-90 34718 Kadıköy/İSTANBUL

+90 216 545 2101-02 / Fax: +90 216 545 2103-06

[email protected]

http://www.luvoco.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir