fbpx

İstoç Evlere İş Veren Firmalar 2021

İstoç evlere iş veren firmalar ek gelir elde etmek isteyen kişilere imkan sağlayan bir merkez. İştoç evlere iş gönderen firmalar arasında yer almaktadır. En güvenilir firmalardan biri olarak hizmet veren İstoç’tan iş almak için de bazı özelliklerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda İstoç’ta çalışacak olan kişilerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra kişilerin 40 yaşını da aşmamış olması aranan özellikler arasında yer almaktadır. Disiplinli ve çalışma etiği olan kişiler ile çalışmaktadır.

Evde Yapılacak İşler Kazançlı İmkanlar ile ek gelir elde etme şansını yakalayın!

İstoç Hangi İşleri Vermektedir?

İstoç tarafından verilen en yaygın iş boncuk dizme olmaktadır. Boncuk dizmenin yanı sıra verilen işler ise:

 • Küçük işletmelerin vereceği ütü ve yıkama işleri,
 • Özellikle boncuk atölyelerinden istenilen iplere boncuk dizilmesi işi,
 • Tekstil fabrikalarının evden iplik ayırma işi,
 • Fason giyim firmalarının verdiği elbiselere düğme dikme işleri,
 • Nikah şekeri işi,
 • Paketleme işleri olarak sayılabilmektedir.

  İstoç Evlere İş Veren Firmalar 2021

İstoç İşleri Ne Kadar?

İstoç işlerinin fiyatları işin özelliklerine ve iş hacmine göre değişmektedir. Bunun yanı sıra iş veren bazı firmalar kargo ücretlerini kendi karşılamaktadır. Bazı firmalar ise çalışanların ücretinden kesmektedir. İşe alım konusunda İstoç en seçici firmaların başında gelir.

İstoç Evlere Kargo ile İş Gönderiyor Mu?

İstoç’un evlere çeşitli durumlarda kargo ile iş gönderebilmektedir. Burada hangi firma ile çalıştığınız oldukça önemlidir. Bazı firmalar eve iş göndermemektedir ancak bazı firmaların tam olarak ihtiyacı bu oluyor. Firmalarda kargo ile eve iş gönderilmesinde belirleyici olan en önemli hususların başında firma ile çalışan kişinin arasındaki km uzaklığı olmaktadır. Kişilerin firmadan uzak mesafede bulunmaları halinde, iş için tercih edilmemektedir. Ancak uzun süreli çalışan kişiler için kargo ile gönderim söz konusu olmaktadır.

İstoç’dan Aldığım İşlerle Aylık Ne Kadar Kazanırım?

İstoç’un evlere kargo gönderimi ile yapacağınız işlerden elde edeceğiniz tutar işin hacmine ve detaylarına göre değişmektedir. Etiketleme ve paketleme gibi işlerden aylık olrak asgari ücret kadar iş bulabilirsiniz. İstoç’da iş yapacaksanız, fiyatları firma ile önceden görüşerek konuşmanız gerekmektedir. Bu işler yalnızca günlük ve düzenli şekilde zaman gerektiren işlerdir. İstoç sürekliliği olan, iş disiplinli kişilerle uzun süreli çalışmaktadır.

İstoçda Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

İstoçda evlere iş veren firmaların telefonlarını sizlerle paylaşıyoruz deyip sizi kandırmak isteyenlere karşı dikkatli olmalısınız. İş veren firmalar ile iletişime geçmek istiyorsanız Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medya mecralarından iletişim kurabilirsiniz. Çoğu firma bu işlerle ilgili sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmaktadır. Sizleri dolandırarak paranızı elinizden almak isteyen kişiler genellikle kredi kartı bilgileri gibi kimseyle paylaşılmaması gereken bilgileri sizlerden talep ederler. Bu tarz insanlara karşı gözünüzü dört açmanız gerekmektedir. Normal bir firma ile çalışırken sizden bu tarz isteklerde bulunmayacaklarını bilmelisiniz.

Kargo ile Evlere İş Veren Firmalar Telefon Numarası

Kargolar evlere paketleme işi gönderiyor

Evde paketleme işi ilanları telefon numarası ve iletişim bilgileri açıklamamın ardından; fabrikalardan fason olarak sabun paketleme işi de alabileceğiniz, haberini paylaşmak istiyorum!

 • Kargo yolu ile verilen bu işlerde çalışmak isteyenlerin mutlaka bir referans sahibi olması önem taşıyor. Daha önce bu işi yapan arkadaşınız, yakınınız varsa bu kişilerden kesinlikle yardım almalısınız. İş verenler size koli ile sabun malzemesi göndereceği için muhakkak size güvenmek isterler.
 • Bu yerleri telefon ile arasınız bile; size direkt olarak evde paketleme işi vermeyeceklerdir.  Ya İŞKUR’a gidip sertifikalı bir şekilde SMS ile sipariş alacaksınız ya da tanıdık vasıtası ile fabrikalardan kargo yolu ile sabun kolileme işi alacaksınız.
 • Evde sabun paketleme işi yapmak isteyenler için 2021 güncel iş fırsatlarını tek tek yazdım. Bunları herhangi bir tanesine başvuru yapabilir veya iletişim kurabilir, ek iş imkanı elde edebilirsiniz.

Evlere kargo ile iş veren firmaların anlaşma yaptıkları kargo şirketleri ise şöyle:

 • Sürat Kargo paketleme telefon numarası: 08502020202
 • Aras Kargo telefon numarası: 444 25 52
 • MNG Kargo evde iş telefon: 444 06 06
 • Yurt İçi Kargo firması: 444 99 99

Dikkat, yukarıda verdiğim telefon numaraları, evlere sabun paketleme işi veren firmalar için telefon numarası bilgilerini içermez. Sadece, anlaşma yaptığınız firma ile evinize gönderilen ürünlerin hangi kargo firmasıyla geldiğini anlatmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir