GKN Kargo Bayilik Şartları

GKN Kargo Bayilik acente, şube başvuru şartları ve başvuru formu, GKN Kargo acente talebi GKN Kargo hangi illerde var?, GKN Kargo kaç şubesi var?, Bayilik alma, bayilik veriyor mu? gibi detayları öğrenmek için aşağıya kaydırmaya devam edebilirsiniz. Bayilik veren firmalar listemize menüden ulaşabilirsiniz.

GKN Kargo Bayilik Veriyor mu? 

GKN Kargo Bayilik veriyor mu sorusuna cevabını öğrenmek için firmayı aramanız gerekmektedir.

GKN Kargo Bayilik Şartları

GKN Kargo Bayilik şartları için bayilik sistemine dair resmi sitelerinde bir bilgi bulunmamaktadır. Resmi iletişim yolları aşağıda verilmiştir.

GKN Kargo Kaç Şubesi Var?

GKN Kargo firma sahibi Gökhan Akyürek şunları söyledi:

“Ancak başta sağlık sektörü olmak üzere, kargo ve taşımacılık sektörünün iş yükü de bu dönemde daha çok artmış oldu. Biz de şirket olarak yeni istihdam açısından vatandaşlarımıza kapılarımızı sonuna kadar açtık. Ve fakat gördük ki, endüstri mühendisi CV’si olan vatandaşımız bile kargocu pozisyonu için firmamıza iş başvurusunda bulundu. 2021 yılında da yeni istihdam alanı yaratacağız. Firma olarak filo ağımıza da ek yatırım yaptık, 120 araçla yurt genelinde hizmet sağlıyoruz ve 26 ilde ana dağıtım merkezlerimiz bulunuyor. Türkiye’de 81 ile kargo taşıyoruz. 2020 yılında 64 milyon TL ciroya ulaşan firmamızla 2021 yılında yüzde 100 büyüme hedefimiz var.”

GKN Kargo Bayilik Şartları

GKN Kargo Bayilik Almak

GKN Kargo bayiliği alabilmek için resmi iletişim kanallarından iletişime geçmeniz gerekmektedir.

GKN Kargo İletişim

Adresİkitelli Osb. Mah. Giyim Sanatkarları 1A Blok Sokak Giyim Sanatkarları Ticaret Merkezi. Sitesi No:1A blok 217 Kat:2

Başakşehir / İstanbul / Türkiye

Tel : 444 10 63
Mail : [email protected]
Site: http://gknkargo.com/

“GKN Kargo Bayilik Şartları” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir