Getir Bayilik Başvurusu ve Ücreti

Getir bayilik başvurusu ve ücreti istenilen şartları incelediğimiz içeriğe hoşgeldiniz. Eşsiz bir iş fikri modeli olan Getir, büyüme planları çerçevesinde bayilik veriyor. Getir bayilik modeli yüksek kar marjları fırsatı sağlaya önemli bir iş fikridir. 2015 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Getir, Covid-19 pandemisi ile birlikte en hızlı büyüyen şirketler arasında yer aldı. Günün 24 saati belirtilen lokasyonlara gıdadan, parfüme kadar on binlerce ürünü anında teslim eden bir işletme fikri olan Getir, ülkemizin ve dünyanın farklı lokasyonlarında hizmet sağlamak amacıyla bayilik veriyor.

Bayilik veren firmalar listemizi mutlaka incelemelisiniz!

GETİR Bayilik

Kapıa ödeme ve mobil ödeme seçenekleri ile ülkenin her yanında çok sevilen Getir’in en çok sevilen yanlarından biri ise çok hızlı bir şekilde ürün teslim desteği sağlamasıdır. Bayilik verilecek girişimci ve yatırımcıların da en çok proje üretmesi gereken ana konulardan bir tanesi budur.

Getir’in lokasyon bazlı bayilik seçeneğini aktif etmek çok yüksek sermaye talep etmektedir. Ancak ortalama sermaye düzeyi için lokasyon bazlı ücretlendirme seçeneğine gidilmektedir. Küçük bölgeler için 1 milyon lira civarındaki sermaye tutarı yeterli olurken, il ve büyük semtler için gerekli yatırım sermayesi 10 milyon liranın üzerine çıkabilmektedir.

Getir’in bayilik sistemi için 2 farklı konuda çalışmaya ihtiyaç duyulmaktadır.

Getir Bayilik Başvurusu

Getir DEPO

Getir bayiliği almak için binlerce ürün gamında on binlerce farklı ürünün bulunduğu bir depo ihtiyacınız olacak.

Getir’in sunduğu ürün teslim grupları şöyle:

 • Su – İçecek
 • Meyve – Sebze
 • Fırın Ürünleri
 • Temel Gıda
 • Dondurma
 • Yiyecek
 • Kahvaltılık
 • Kişisel Bakım
 • Temizlik
 • Teknoloji
 • Ev Ürünleri
 • Evcil Hayvan
 • Bebek
 • Cinsel Sağlık
 • Giyim

Getir Kurye

Getir bayiliğini kurmak ve aktif etmek için gerekli olan bir diğer önemli unsur ise kuryedir. Yeterli sayıda kurye istihdamının başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ortalama olarak 400 metrekarelik bir depo için 5 aktif moto kuryeye ihtiyacınız olacaktır. Eğer siparişler sayısında ciddi artış elde ederseniz, siparişe bağlı olarak istihdam edilen motokuryeleri artırmanız gerekecektir.

GETİR Bayiliği Nasıl Çalışır?

Getir bayiliği nasıl çalışır? Getir’den bayilik aldıktan sonra Getir uygulaması üzerinden sizin deponun yakınlarındaki tüm alanlar için sipariş verme sistemi aktif olur. Bu süreçten sonra alınan siparişler doğrudan size iletilir ve sizde depodan ilgili ürünü belirtilen adrese kısa bir süre içerisinde motor kuryeler ile teslim edersiniz.

Getir uygulaması hem kredi kartı ile online hem de kapıda ödeme imkanı sağlamaktadır. Kredi kartı ödemeleri doğrudan ana şirkete iletilmekte ancak kapıda ödeme için gelen ödemeleri de siz günlük olarak Getir’in verdiği hesaplara yatırmanız gerekiyor.

Getir’in en çok dikkat ettiği konulardan biri iptal edilen siparişlerdir. Getir, ürünlerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasına ciddi önem göstermektedir.

Getir Bayilik Başvurusu ve Ücreti

GETİR Bayilik Şartları

Getir bayi başvurusu şartları bulunduğunuz bölgeye göre farklılık göstermektedir. Öncelikle sizin Ticari siciliniz ve geçmişiniz detaylıca inceleniyor. Getir bayilik sistemi sayesinde ciddi kazançlar kazanabilmeniz mümkün. Türkiye’de her geçen gün müşteri kitlesini genişleten Getir’e olan talepte bu doğrultuda artıyor. Getir bayilik koşulları 2021 yılı için aşağıda listelenmiştir.

 • Öncelikle Getir sizden ne kadar yatırım yapabileceğinizin bilgisini istiyor. Getir ne kadar ücret alıyor? Getir bayilik ücreti için net bir miktar bulunmamaktadır. Getir bayiliği için en az 500.000 tl yatırım yapmanız gerekmektedir. Ancak bulunduğunuz ile göre yatırım aralığı belirtilmiştir.
  500.000-750.000 TL
  750.000-1.250.000 TL
  1.250.000-2.000.000 TL
  2.000.000 ve üzeri TL olmak üzere 4 farklı aralıkta bayilik ücreti bulunmaktadır.
 • Yatırım miktarı bulunduğunuz bölgeye uygun bulunursa sizin Ticari siciliniz incelenmektedir.
 • Getir hangi illerde hizmet veriyor? Getir İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir, Yalova, Muğla, Adana, Kayseri, Antalya, Mersin, Düzce, Aydın, Kırklareli, Bolu, Kütahya, Denizli ve Balıkesir illerinde şuan için hizmet veriyor.
 • Getir franchise alma Getir, Getir Su, Getir Büyük olmak üzere 3 farklı türde bayilik seçeneği bulunmaktadır.

GETİR Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Getir önemli düzeyde kar marjı sağlayan bir iş modelidir. Getir hem ürün ve hizmet ücretlerini size ödemekte hem de ürün başına komisyon ve kargo ücretini ödemektedir.

Getir bayiliği ortalama 1 milyon lira ile kurulmaktadır. Getir’in 1 milyon liraya kurulan önemli bir lokasyondaki bayiliği günlük yaklaşık 500 adet sipariş almaktadır. Ortalama olarak sipariş başına 6 TL’lik bir ücret ödenmektedir. Bu da ürünler için elde ettiğiniz gelir dışında sipariş başına 6 TL kazanmanızı sağlayacaktır. Bu durumda günlük 3 bin liralık net kar elde etme şansınız olacaktır. Ayrıca ürünlerden de yüzde 5-20 civarında bir ek kar elde edersiniz.

Getir bayilerinin personel, kira, elektrik vs. gibi aylık tüm masraflar sonrasındaki net karı 70-80 bin lira civarında bulunmaktadır.

Getir Bayilik Kazancı

Getir bayileri satışlardan aldığı hak edişe göre kazancı belli olmaktadır. Net bir şekilde bayilik kazancı hakkında bilgi vermemiz mümkün değildir. Bulunduğunuz bölge ve bölgeden Getir uygulamasını aktif kullanan kişilere bağlı olarak değişmektedir. Yine de merak edenler için ortalama ne kadar kazanacağınızı aşağıda paylaştık.

 • Getir sipariş başına bayilere ortalama 6 TL ödeme yapmaktadır. Günde 400 sipariş aldığınızı varsayarsak günde 2.400 TL kazanç sağlarsınız.
 • Günde 400 sipariş aldığınızı varsayarsa aylık bazda 72.000 Tl brüt para kazanırsınız.
 • Yapmış olduğunuz yatırıma göre verilen komisyon miktarı da değişmektedir.
 • 10 tane motorlu kurye olduğunu varsayarsak ortalama kurye giderleri 42.000 TL civarında olacaktır.
 • Depo size ait değilse bunun kira ücreti de olacaktır bunu da hesaba dahil etmeniz gerekmektedir.

Getir Şubesi Açma Maliyeti

Getir bayilik açma maliyeti olarak en az 500.000 TL civarı bir yatırım gerekiyor. Nazım Salur Getir kurucusu bayilik bedeli olarak ortalama 750 bin TL ile 1 Milyon TL arasında gidip geldiğini söylemektedir.

Getir Bayilik Aylık Kazancı

Getir bayilik aylık kazancı su bayisi ortalama günlük 200 civarı sipariş teslim eder. Ortalama 200 sipariş için de 3 TL’den sipariş için günlük kazancının 600 TL kadar olur. Bu da aylık bazda 18.000 TL’ye karşlılık gelir.

Getir Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Getir uygulaması kendi deposundan veya anlaşmalı restoranlardan kurye ile siparişinizi ulaştıran sistemdir. Müşterilerin uygulama içerisinden banka kartıyla vermiş olduğu siparişi ilgili deponun veya restoranın sistemine ulaştırmaktadır. Sisteme düşen sipariş hızlıca hazırlanıp kuryeye teslim edilir ve alıcıya ulaştırılır. Tüm bu işlemleri anlık olarak uygulama içerisinden takip edebilirsiniz.

Getir Büyük Nedir?

Getir Büyük market alışverişlerinizi kapınıza getiren bir sistemdir. Süpermarketlerde almak istediğiniz bir çok ürüne erişebilirsiniz. Alkol ve sigara satışı yapılmamaktadır.

Getir Yemek Nedir?

Getir yemek uygulaması anlaşmalı oldukları restoranlardan yemek siparişi verebileceğiniz alt yapıyı oluşturmaktadır. Verilen yemek siparişlerini dilerseniz restoran dilerseniz de Getir kuryeleri teslim etmektedir.

Getir bayilik veriyor mu?

Evet Getir bayilik veriyor sizde bayi olmak istiyorsanız gerekli ücreti ve şartları karşılamanız gerekmektedir.

Getir bayilik kaç para?

Getir bayiliği 2021 yılı şube açma maliyeti minimum 500.000 TL olarak belirlenmiştir. Bulunduğunuz şehre göre bayilik ücreti değişmektedir.

Getir bayilik avantajları nelerdir?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık nerdeyse her şey dijitalleşiyor.
+Yeni nesil iş modellerinden biri olan Getir sayesinde düzenli ve yüksek sayıda sipariş alabilirsiniz.
+Net kar üzerinden yapılan ödemeler düzenli bir şekilde yapılmaktadır.
+Getir uygulamasının marka bilinirliği çok yüksek olduğu için Reklam benzeri harcamalar yapmadan müşteriye ulaşabilirsiniz.
+Getir bayileri sadece bulunduğu bölgeye hizmet vermektedir bu sayede kendi içerisinde rekabet durumu oluşturmaz.
+Yapılan kampanyalar sayesinde satış hacminizi arttırabilirsiniz.

Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet sitesi üzerinde bulunan başvuru formu aracılığıyla bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru aşamasında vermiş olduğunuz bilgiler komisyon tarafından incelenmektedir. Ön başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildiriliyor.  Getir bayiliği almak için başvuru yapacağınız form:

https://basvuru.getir.com

Yapmış olduğunuz ön başvuru kabul olduktan sonra sizlere verilen eğitim ve yönergeleri uygulamanız gerekiyor.

GETİR Bayilik İletişim Yolları

Getir’in bayilik sistemine başvurular Getir internet sitesi üzerinden alınmaktadır.

Telefon: +90 (850) 532 50 50
Mail: [email protected]
Adres: Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337

“Getir Bayilik Başvurusu ve Ücreti” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir