Çiğ köfte bayiliği veren firmalar Pandemi süreciyle hayli sayısı artmış bulunuyor. Çiğ köfte bayiliği veren firmalar listesinin pandemi sebebiyle artmasının sebebi ise bayi sayısının çokluğu ile kolay servis imkanı sağlamaktır. Çiğ köfte bayiliği almak günümüzde zincir şubeler ile büyümekte ve düşük yatırım ücretleri ile birlikte kısa sürede yatırıma kar elde ettiren yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Markadan markaya franchise ücretleri değişiklik gösterebilir.

Çiğ köfte bayiliği veren firmaların çoğalmasının nedenini anladığımıza göre diğer bir noktaya geçebiliriz. Çiğ köfte dükkanlarının son zamanlarda gıda sektörü içerisinde çok büyük bir paya sahip olduğunu biliyoruz. Türk damak tadına uygun olması, tüketiciye uygun fiyatlar ile sunulması gibi farklı etkenler çiğ köfte dükkanlarının gıda sektöründe sahip olduğu payı giderek artırmasına neden oluyor.

Çiğ köfte bayiliği almak da diğer pek çok bayilik avantajına göre daha düşük maliyetlere mal olmasının yanı sıra yüksek karlılık oranları ve satış hacmi sayesinden çiğ köfte bayiliği alan girişimciler kısa sürede kârlı bir iş sahibi olabiliyorlar.

Çiğköfte Bayilik Kaç Para?

Çiğköfte bayilik kaç para? bu soruya bir cümle ile cevap vermek çok zor. Çünkü çiğköfte bayiliği markadan markaya franchise ücretlerinde farklılık göstermektedir.

Çiğ köfte kar marjı nedir?

Çiğ köfte kar marjı oranı minimum %120 civarlarındadır. Maliyetleri hesaplandığında ortalama 1 kg çiğ köftenin maliyeti 10–11 TL‘dir.

Çiğ köfteci günlük ne kadar kazanır?

Çiğ köfteci dükkanı açtığımızı varsayarsak ve günde 100 dürüm sattığımızı varsayarsak günde 250 lira, ayda 7 bin 500 lira ile 10 bin lira arasında para kazanmış oluruz. Bugün en ücra köşedeki çiğ köfteci bile 3-4 bin lira kazanıyor olabilir.

Çiğköfte Bayiliği Almak Riskli Mi?

Çiğ köfte bayiliği almakherhangi bir risk taşımamaktadır tabii bu sizin maddi durumunuzla ile de alakalı bir durumdur. Çiğ köfte bayiliği veren firmalar bayilik verdiği kişilere destekler sunarak riskin en aza inmesine yardımcı olmaktadır.

Yatırımların minimum düzeyde bir maliyet gerektirmesi risk faktörünü ortadan kaldırmaktadır. Riskin aza inmesi için Çiğ köfte bayiliği veren firmalar; reklam, mekan fizibilitesi gibi destekleri bayilere sağlamaktadır. Böylelikle mekanın en iyi konumda olabilmesi için gereken çalışmalar yapılır.

En Çok Satılan Çiğ Köfte Markası

2021’de en çok satan çiğ köfte bayileri listesi hazırlama gereğini şu yüzden duyduk bu bayi isimlerine bakarak bayilik almayı düşünebilirsiniz.

 • Komagene
 • Battalbey
 • Meşhur Adıyamanlı
 • Tatlıses
 • Afiyet
 • Maksat
 • OMİS
 • OSES çiğ köfte
 • Ömer Usta çiğ köfte olmuştur.

Bu firmaların bayilik şartlarını aşağıda inceleyerek en lezzetli satışları yapabileceğiniz çiğ köfte şubelerini açabilirsiniz.

En Çok Satılan Çiğ Köfte Markaları 2021

En çok satılan çip köfte markaları ise nelerdir diye sorarsak ülkemizde birden fazla çiğ köfte firmaları bayilik vermektedir. Bu firmalar bayilik karşılığında belirli ücretler talep etmektedir. Bazı firmalar ise ücretsiz ücret talep etmeden markasını büyütmek adına bayilik verebilir. Bu sayede her geçen gün sayıları ve isimleri popüler hale gelmektedir. Peki en çok satan çiğ köfte markaları hangileridir?

 • Tatlıses çiğ köfte
 • Adıyamanlı çiğ köfte Erkan usta
 • Maksat Çiğ köfte
 • Battalbey
 • Komagene
 • Afiyet çiğ köfte
 • OMİS çiğ köfte

  Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayilik Fiyatları 2021

Çiğ köfte bayiliği veren firmalar yani çiğ köfte franchise fiyatları ortalama 5000 TL-25.000 TL’dir. Ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmalarda bulunmaktadır. Aşağıda verilen bilgiler değişiklik gösterebilir en doğru bilgiyi firmaları arayarak ulaşabilirsiniz. Tatlıses, Komagene, Battalbey, Sait, Ömer Usta, Adıyaman, Gazi, Tadım, Omis gibi çiğ köfte firmaları bayilik fiyatları aşağıdaki gibidir.

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bayilik (Franchise) Fiyat Bilgileri Detay Bilgiler, Kar Oranı
Acıcık Çiğköfte Bayilik 25.000 TL Ortalama kar oranı %100. Yer Seçimi, Bölge Koruması, Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Ortak Reklam çıkılıyor. Gerçek Helal ürünler satılıyor.
Çiğköfteci Ali Baba Ücretsiz 500 Kg ÜCRETSİZ!
Çiğköfteci Mehmet / İstanbul Ücretsiz 150 kg Hediye
Kahta Çiğ Köfte Ücretsiz
Tadıyaman Ücretsiz Açılışlarda ücretsiz ürün tedariği!
MR. Çiğ Köfte Ücretsiz
Arsamiea Bayilik Ücretsiz
Meşhur Adıyaman PERRA Çiğ Köfte Ramazan Altuğ 8.500 TL Kar payı %300’dür. 250 Kg çiğ köfte HEDİYE!
Adıyamanlı Çiğ Köfteci Osman Usta Franchise Ücretsiz
Hazarhan Çiğ Köfte Ücretsiz Lokasyon seçimi en önemli kriter
Düdanlıbey Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz
Çiğ Köftem Bayilik Ücretsiz
Onnumara Çiğ Köfte Ücretsiz
Gazi Çiğ Köfte Bayiliği Ücretsiz
Battalbey Çiğköfte 0-20.000 TL  Ücretsiz ürünler tedarik etmektedir.
Çiğköfte Evi Ücretsiz
İzafet ÇiğKöfte Ücretsiz
Semsür Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Açılışlarda ikram olarak bedelsiz ürün!
Hacı Usta Çiğköfte Ücretsiz
ÇiğKöfteci Ömer Usta Franchise Ücretsiz Anadolu ilçelerinde tek bayilik
Sait ÇiğKöfte  Bayiliği Ücretsiz
Taksim Çiğ Köfte Bayilik 15.900 TL Açılışa özel hediyeler vermektedir.
Adıyaman Çiğ Köfte Yeri 6.990 TL
Sosyete Çiğköfte Bayilik 10.000 TL 500 KG çiğ köfte bedava! Fırın, masa gibi pek çok yan ürünler de açılışa özel olarak verilmektedir.
Öz Tadım Çiğköfte 8.000 TL – 9.000 TL-10.000 TL 50 Kg Hediye
Lezizhan ÇiğKöfte 9.500 TL O bölgede bayiliğini ilk siz açacaksanız 1.000 TL indirim uygulaması yapılmaktadır!
Bidene Çiğ Köfte Bayilik 9.900 TL 500 Kg Hediye
Hacıalioğlu Çiğ Köfte 10.000 TL AVM Stand Kiosk Modeli 20.000TL 500 Kg Hediye
Taşkale Çiğ Köfte Franchise 12.000 TL 150 Kg Hediye
Maksat Çiğ Köfte 15.000 TL Her şey dahildir.
Omis Çiğ Köfte Bayilik 12.500 TL  Her yeni şube için 1.000 TL ödül verilmektedir.
Adıyaman Merkez Çiğ Köfte Ücretsiz bayilik verilmektedir.
İstanbul Çiğköfte 14.999 TL ve üzeri  750 kg hediye
Adıyamanlı Çiğ Köfteci Bayram Usta 27.500 TL 300 Kg Hediye
Komagene Çiğköfte 27.500 TL
Tatlıses Çiğ Köfte 20.000 TL+KDV
 Çiğ Köftemiss Ücretsiz
Elazığlı Çiğ Köfteci 25.000 TL-43.000 TL
Tarihi Antep Çiğ Köftecisi Murat Usta 9.990-10.900 TL+KDV
Kral Çiğ Köfte Bayiliği 9.000 TL 100 Kg Hediye
Çiğ Köfte Diyarı 4.500 TL-12.000 TL 150-200-250 Kg Hediye
Samsat Çiğ Köfte Bayilik 10.000 TL-15.000 TL-20.000 TL 750 Kg-1000 kg Hediye
Çiğköfte Yeri Bayilik 8.000 TL-10.000 TL-13.000 TL 50-100-150 Kg Hediye
Beydağı Çiğ Köfte 5.000 TL-6.000 TL-7.500 TL
Tadıtam Çiğ Köfte Franchise 20.000 liradan başlar
Çiğ Köfte Sepeti Min. 10.000 TL Açılışta 500 kilogram çiğ köfte hediye
Battalzade Bayilik Kar payı oranı %75
Çakırbey Bayilik 10.000 TL – 25.000 TL Pazarlama reklam eğitim destekleri
En Çok Tercih Edilen Çiğ Köfte Bayilik Fiyatlar 2021

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği

Komagene çiğ köfte bayiliği, Türkiye’de en çok bayiliği bulunan çiğ köfte firmalarından bir tanesidir. Türkiye’nin hemen hemen her il ve ilçesinde bayilikleri bulunur. Oldukça fazla kampanya ile müşterileriyle ilişkilerini iyi tutan bir firmadır.

Komagene Bayilik Şartları

Komagene çiğ köfte bayiliği için öncelikle yapmanız gereken firmaya başvuruda bulunmalısınız. Firmanın internet sitesi üzerinde bir başvuru formu mevcuttur linki aşağıda bulabilirsiniz. Bulunduğunuz il ve ilçelerde, nerede açılış yapmak istiyorsanız iletişim formuna bunları da belirterek iletişim bilgileriniz ile doldurunuz. Firmaya yollanan bu form sonrasında iletişim numaranızdan aranarak bilgi verilmektedir.

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Fiyatı

Komagene çiğ köfte bayilik fiyatı ortalama bir fiyattır. En çok satan çiğ köfte markası olan Komagene Çiğ Köfte bayilik ücreti ortalama 27.500 TL. Çiğ köfte bayiliği olarak en çok tercih edilenler  arasında Komagene bayiliğidir. En çok tercih edilenler arasında bulunması nedeniyle bayilik almak isteyen kişiler tarafından bayilik şartları araştırılmaktadır. Daha detaylı bilgiye https://paraninnabzi.com/komagene-bayilik-sartlari-ve-ucretleri/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Komagene çiğ köfte bayilik almak isteyen kişiler kendi işlerinin patronları olma düşüncesinde bulunan, maliyeti az düşük sermaye bütçesine sahip olanlar ve müşteri odakları firmada yerini almak isteyenler Komagene çiğ köfte bayiliği alabilirler. Komagene Çiğ Köfte bayilik için arananlar şu şekildedir;

 • Açacağınız işletme içerisinde soğutmalı çiğköfte dolabı olmalı
 • Çalışma tezgahı ve kasa
 • Işıklı Menü board
 • Mobilya kutuluk 200 cm
 • 3 adet olmak üzere masa
 • Dekorasyon için duvar kağıtları
 • Cam folyosu
 • Germ masası
 • Her masaya 2 adet olacak şekilde en az 6 sandalye

Komagene çiğ köfte bayiliği almak isteyen kişilerin https://www.komagene.com.tr/tr/franchise-page-6f0c sayfasına ya da direkt olarak https://www.komagene.com.tr/tr/franchise-basvuru-formu sayfasına giderek başvuru formunu doldurabilir.

Ömer Aybak Adıyaman Çiğ Köftecisi

Ömer Aybak Adıyaman Çiğ Köftecisi bayiliği nasıl alınır, gerekli şartları nelerdir, franchise bedeli nedir gibi soruları hızlı bir şekilde cevaplıyoruz. Ömer Aybak Adıyaman Çiğ Köftecisi distribütöre bağlı olan bölgeler haricinde franchise bedeli almamaktadır.

Ömer Aybak Adıyaman Çiğ Köftecisi

Kurumsal kimliğe uygun olarak dekorasyon yapıldığı ve franchise sözleşmesi imzalandığı takdirde siz de Ömer Aybak ailesine katılabilirsiniz. Ömer Aybak Adıyaman Çiğ Köftecisi franchise başvurusu için web Ömer Aybak Adıyaman Çiğ Köftecisi web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmalısınız.

Ömer Aybak Adıyaman Çiğ Köftecisi hiçbir şekilde frachise bedeli almamaktadır. Ömer Aybak Adıyaman Çiğ Köftecisi işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını bizzat firma yetkilileri tarafından yönetilmekteidr. Ömer Aybak bünyesinde yer alan eğitmenleri işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır.

Franchise başvurusu için https://www.adiyamancigkoftecisi.com/tr/franchising formunu direkt olarak başvurabilirsiniz.

Çiğköfteci Sait Bayilik Fiyatı

Çiğköfteci Sait bayiliği almak isteyen kişiler için herhangi bir ek ücret, kapora, isim hakkı, teminat vb. haklar talep edilmemektedir. Şahsi olarak dükkan bulup tüm tadilat işlemlerini tamamladıktan sonra ürün siparişi veriyorsunuz. Gönderilen ürünleri perakendeye dönüştürüp satışınızı gerçekleştiriyorsunuz. Kurumsal kimlik olarak, ülke çapında bilinirlik ve marka başarısı yakalamış firma, kendisine has çiğköftesin de belirgin bir farklılık olan genellikle öğrenci kesiminin ciddi anlamda bağımlılık düzeyinde tercih ettiği bir markadır.

Çiğköfteci Sait Bayilik Fiyatı

Sait Çiğ Köfte bayilerine uygun fiyatlı satış garantisi vermiş olup, bayilerine %100 kar marjı ile satış yaptırtmayı hedeflemektedir. Sait çiğ köfte dükkan açılış maliyeti ortalama bir çiğköfte dükkanı açmak ile orantılıdır. açacağınız dükkan AVM içi ise 200 bin Türk lirasına kadar açılış maliyeti olurken, sokak arasında açacağınız dükkanı 20 bin lira gibi az bir sermaye ile açabilirsiniz.

 • Çiğ köfteciler arasında en tanınmış olan ve üretim yaparak bu yöresel lezzeti müşterilerinin hizmetine sunan firma çiğ köfteci Sait olarak bilinmektedir.
 • %5 kar oranı politikası ile çalışmalarını sürdüren ve şubelerine özel olarak hazırlamış olduğu konseptlerde sunmaktadır.
 • Birinci kalite olarak bilinen ve standartlarına göre üretim yaparak helal konularında hassas olan müşterilerinin de rahatça alışveriş yapmasına olanak sağlayacak şekilde üretim yapmaktadır.
 • İşletmenize uygun olacak dükkanı kiralamanızın ardından tadilat sürecini bitirdikten sonra çiğ köfte talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.
 • Sadece dükkan ve ürün masrafları bayilik alan kişiye aittir. Siz de bu markadan franchise hizmeti alarak satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Çiğ köfteci Sait kar marjı nedir?

Genel olarak yüksek kar marjı ile satış yapan bu tarz işletmelerde olduğu gibi cironun %70 gibi bir oranı kar olarak gözlemlenmektedir. Dükkan kirası açacağınız konum ile farklılık gösterse de personel olarak sizin işin başında durmanızda fayda var. Bu tarz işletmelerde işletme başında duran işverenlerin dükkanları %60 daha uzun ömürlü ve %40 daha yüksek karlı satışlar gerçekleştirdiği gözlemlenmektedir.

Sait Çiğ Köfte Bayilik başvurusu yapmak isteyen kişiler http://cigkoftecisait.com/index.php/bayilik-basvuru/ linkinden başvurabilir.

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik

Battalbey çiğ köfte bayiliği almak isteyen kişiler için bayilik ücretlerini, marka tarafından istenilen maddelerin listesi ve franchise bedellerini sizin için araştırdık. Battalbey Çiğ Köfte Bayiliği en çok tercih edilen ve bayilik veren firmalar arasında biri olmuştur. İşletmelere olan uygun fiyat politikası ile marka göz kırpıyor. Fiyat politikası sabit olup en fazla ortalama 25.000 liraya kadar fiyat alabilirsiniz. Başvuruları firma web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Öncelikle sırasıyla yapmanız gerekenler;

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik

BattalBey Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • Sitede yer alan Başvuru formunu doldurmadan önce ön bilgileri inceleyin.
 • Başvuru formunda kimlik bilgileriniz, düşündüğünüz dükkan konumu, il, ilçe, sürekli mi, ek gelir mi olacağı, mesaj ve iletişim numarası, adresinizi doldurduktan sonra firma size dönüş yapacaktır.
 • Pakete göre verilen fiyat teklifleri değerlendirilir ve bayilik onayı verilir. Daha sonra dükkan bulmanız gerekecektir.
 • Şahsınıza ait bir dükkan bulduktan sonra, bu iş yeri için yapacağınız masraf, tadilat, kurulum gibi tüm giderler size aittir.
 • Bu dükkanı ayarladıktan sonra, Firmadan ürün siparişi verilir.
 • Bu ürünler perakendeye dönüştürülerek satışlar yapılır.
 • Bayilik fiyatı dışında ek ücret, isim-unvan hakkı, teminat, kaparo, reklamlardaki katılım payı gibi bedeller alınmıyor.
 • İlk açılışınıza özel bedava ürünler de temin ediliyor.
 • İsteğe bağlı olarak eğitim alabilirsiniz. Başvurmak için https://battalbey.com.tr/bayilikbasvuru linkinden başvurabilirsiniz.

OSes Çiğ Köfte Bayilik

OSes Çiğ Köfte bayilik bedeli sıfırdır. OSes Çiğ Köfte bayiliği ile kalitesini ve lezzetini herkese ulaştırabilmek için herhangi bir ücret talep etmemektedir.

O Ses Çiğ Köfte Bayilik

 • OSes Çiğ Köfte bayiliğinin kurulumu tamamen size aittir. İsim ve bayilik ücretleri için bir bedel ödemeden Oses bayiliği alabilirsiniz.
 • Bunların için tek şart OSes Çiğ Köfte’nin kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesine uyulmasıdır.
 • Şubenizi kendi imkanlarınız ile açmak isterseniz eğer şirket prosedürlerine uygun olarak yapmalısınız.
 • Mağazanızı bitmiş bir şekilde almak isterseniz eğer firma personelleri sizin için bunları yaparak size teslim edecektir.
 • Oses ile çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek almaya başlayacaksınız.
 • İşletmenizde çalıştıracağınız personel için gerekli olan eğitimler, oses tarafından gönderilen eğitmenler tarafından sağlanmaktadır.
 • Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.
 • Türkiye geneli fiyat politikası sabittir ve bayi açılışlarında kullanmak üzere,
 • Açılışta ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır.

O Ses Çiğ Köfte franchise başvurusu yapmak için https://www.oses.com.tr/franchising adresinden başvurabilirsiniz. İnternet sitesinden örnek franchise fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

 • Oses, lezzetini ve kalitesini daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına franchise bedeli almamaktadır. Herhangi bir bedel ödemeden O Ses ailesine katılabilirsiniz.
 • Tek prosedür, Oses’in kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.
 • Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir. Şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırmak isterseniz, şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz.
 • Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz de profesyonel ekibimiz sizin için bunu gerçekleştirebilmektedir.
 • Oses ile çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız. İşletme personeli için gerekli olan eğitimler, eğitmenlerimiz tarafından sağlanmaktadır.
 • Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.
 • Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkoO Ses Çiğ Köfte franchise başvurusu yapmak için d sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.
 • Türkiye geneli fiyat politikası sabittir.
 • Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik

Hacıalioğlu Çiğ Köfte 2010 yılında kurulan ve CANBEY kuruluş olan Hacıoğlu Çiğ Köfte’nin ortalama olarak 500 bayisi olduğu biliniyor. Hacıalioğlu Çiğ Köfte dönemsel olarak %50 indirimli çiğ köfte bayilikleri sunmaktadır.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik

Eğer Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayiliğini tercih ederseniz ve işyerinizi açtığınızda ihtiyacınız olacak tüm malzemeleri paket halinde sunan marka, açılışa özel çiğ köfte hediye etmektedir.

 • Çiğ köfte bayilik kurulum 10.000 TL‘dir. Gerekli ekipmanlar ve yanında açılışa özel 500 kg hediye çiğköfte vermektedir.
 • Çiğ köfte bayilik kurulum 15.000 TL’dir. Derin dondurucu, karton kutu, kalite ödül damgaları gibi ek araçların yanında 750 kg çiğ köfte hediye vermektedir.
 • Çiğ köfte bayilik kurulum 20.000 TL‘dir. Bayisinin açılışında hediye edeceği 1 ton çiğ köfte yanında bayileri için Difriz ve yan ürünleri muhafaza edebileceğiniz derin dondurucu, mısır arabası ve kazanı müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen kumda kahve makinesi verilmektedir.
 • Çiğ köfte bayilik AVM Stand Kiosk modeli 30.000 TL’dir. Gerekli ekipmanların tedarik edilmesi ile birlikte 200 kg çiğ köfte verilmektedir.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Hacıalioğlu Çiğköfte bayilik şartları incelememiz gerekiyor. Kısa süreli teşvik amaçlı geliştirmiş olduğu projeden faydalanmak için aramış odluğu bir takım şartlar bulunmaktadır. Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayilik şartları aşağıdaki gibidir;

 1. Araç ve yay trafiğine açık alanlar.
 2. Etrafında çok yaygın ve yakınlarında çiğ köfteci olmaması gerekiyor.
 3. Etrafında, internet cafe, kahve, cafe kıraathane, market, fırın, berber, hastane, askeriye, hastane, üniversite gibi kurumlarından bir kaç tanesinin bulunması gerekmektedir.
 4. Aylık kirasının 2.000 TL’yi geçmeyen ve minimum 15 metrekare.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayiliği paketlerini tablo şeklinde incelememiz gerekirse:

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Paketi

 • 500 Kg Çiğ Köfte bayiliğimizi alan herkese hediyedir.
 • Soğutuculu Çiğ Köfte Dolabı (150 Cm Paslanmaz Sac)
 • Müşteri Karşılama Ve Hizmet Konsolu (150 Cm Paslanmaz, Camlı)
 • 3 M2 TABELA (Aliminyum Kasa Polikarbon Dijital Baskı Sıvama 3 Modüllü Ledli)(HEDİYEMİZDİR)
 • Masa (3 Adet Parlak Kırmızı Ve Beyaz)
 • Sandalye (6 Adet Metal Ayak Kırmızı Ve Beyaz)
 • Banko (Yazar Kasa, Pos Cihazı, Pc Masası ve Para Kasası için)
 • Hassas Terazi (Yeni)
 • Fırın Veya Künefe Ocağı
 • El Broşürü Ve Kartvizit (Toplam 3.000 Adet)
 • Klik Klak Alüminyum Kasa Rondo Çerçeve (5 Adet)
 • Dijital Baskı Cam Görselleri (Dış Cephe) (HEDİYEMİZDİR !)
 • Dijital Baskı Cam Görselleri (İç Mekan) (HEDİYEMİZDİR !)
 • Fiyat Listesi
 • 3 Model Kırlangıç Bayrak (3 Adet)
 • Özel Yapım Çiğ Köfte Tepsisi (2 Adet)
 • Strech Film ( Kesme Aparatı Dahil)
 • Kesim Tahtası Ve Bıçak (Restoran Tipi)
 • Baskılı Poşet (6 Kg Küçük, Orta Ve Büyük Boy)
 • Baskılı Masa Kağıdı (2 Kg)
 • Baskılı Dürüm Naylonu (2 Kg Sızdırmaz Özellikli)
 • Baskılı Şapka (2 Adet)
 • Baskılı Önlük (2 Adet Yazlık Ve Kışlık Olmak Üzere)
 • Baskılı Islak Mendil (1000 Adet)
 • Köpük Tabak (650 Adet 3 Boy Küçük, Orta, Büyük)
 • Resmi Belgeler

Not: Çiğ Köfte Bayilik paketinde bulunan bütün ürünler gıda standartlarına uygun, firmamız tarafından garantili ve Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Konseptine Uygun Kırmızı – Beyaz Renklerdedir.

Çakırbey Çiğ Köfte Bayiliği

Çakırbey Çip Köfte Bayiliği yatırım maliyeti ortalama olarak 10.000 TL- 25.000 TL civarlarındadır. Eğer Çakırbey Çiğ Köfte Bayiliği almak istiyorsanız net fiyat bilgisi için yetkili firma ile de görüşebilirsiniz. Başvuru formundaki şartları sağlayan, müşteri memnuniyetine önem veren ve hijyen konusunda dikkatli olan kişiler bayilik alabilir.

Çakırbey Çiğ Köfte Bayiliği

Müşteri memnuiyetinden diğer teknik eğitimlere kadar 1 ay süre için eğitimler verilir. Şu an ortalama 12.500 liraya dahil olarak açılışa özel 300 kilogram çiğ köfte, 1500 ıslak mendil, 3 kilogram nar ekşisi, 10 kilo masa kağıdı, Küçük ve büyük poşetler, 150 cm krom çiğ köfte ve müşteri dolabı, 3 masa, 10 sandalye, terazi, 100 adet el broşürü, 1 kilo jelatin, menü, önlük verilmektedir.

Aşağıda Çakırbey Çiğ Köfte Bayiliği için fiyat ve şartları 2021 Ağustos tarihi ile güncellenmiş tablosu bulunmaktadır.

Çakırbey Çiğ Köfte Bayiliği Fırsat Paketi

Çakırbey Çiğ Köfte bayiliği fırsat paket ile 18.000 Türk Lirası yatırım ile sahip olabilirsiniz.
 • 150 Cm Paslanmaz Krom Çiğköfte Dolabı
 •  150 Cm Müşteri Dolabı
 •  70 – 100 Cm 3 Adet Kırmızı Masa
 •  9 Adet Beyaz Sandalye
 •  1 Adet Terazi
 •  100 Adet El Broşürü
 •  1 Kg Dürüm Jelatini
 •  Menu Fiyat Listesi
 •  Yazlık ve Kışlık Önlükler
 •  5 Kg Büyük ve Küçük Baskılı Poşet
 •  10 Kg Masa Kağıdı
 •  3 Kg Nar Ekşisi
 •  1500 Adet Islak Mendil
 •  İşletme Kayıt Belgesi
 •  Helal Gıda Sertifikası
 •  Açılışa Özel 50 Kg Çiğköfte

Çakırbey Çiğ Köfte Bayiliği Lüks Paket

Çakırbey Çiğ Köfte bayiliği lüks paketi 22.000 Türk Lirası.
 •  150 Cm Paslanmaz Krom Çiğ köfte Dolabı
 •  150 Cm Müşteri Dolabı
 •  5 Adet Büyük Masa
 •  15 Adet Büyük Sandalye
 •  4 Adet Küçük Masa
 •  8 Adet Küçük Sandalye
 •  1 Adet Terazi
 •  2000 Adet El Broşürü
 •  1000 Adet Kardvisit
 •  1 Kg Dürüm Jelatini
 •  Menu Fiyat Listesi
 •  Yazlık ve Kışlık Önlükler
 •  5 Kg Büyük ve Küçük Baskılı Poşet
 •  10 Kg Masa Kağıdı
 •  3 Kg Nar Ekşisi
 •  1500 Adet Islak Mendil
 •  Germe & Işıklı Tabela17
 •  İşletme Kayıt Belgesi
 •  Helal Gıda Sertifikası
 •  Açılışa Özel 100 Kg Çiğ köfte

https://cakirbeycigkofte.com/franchise adresinden franchise başvurusu yapabilirsiniz.

Sosyete Çiğ Köfte Bayilik

Sosyete Çiğ köfte Bayilik açma şartlar, ücretleri nelerdir?

 • Araç ve yaya trafiğine açık, çok yakınında çiğ köfteci bulunmayan bir dükkân seçilmeli
 • Dükkânın aylık kirası 5.000 TL’yi geçmemeli ve en az 10 m2 olmalı
 • Dükkânın etrafında hastane, okul, üniversite, kahve vb. kurumlardan en az birkaç tane olmalı.

  Sosyete Çiğ Köfte Bayilik

Sosyete Çiğ Köfte bayilik süresi bulunmaktadır. Bayilik sözleşmesi 1 yıl sürelidir. Her sene yenilenmesi gerekmektedir. Sosyeete çiğ köfte bayiliği alan kişilerin bayilik süresince ek ürünler satmak için markadan izin almanız gerekmektedir. Sosyete çiğ köfte bayilik için diğer bir şubeye 1.5 Km çapa kadar bayilik verilmiyor. Bulunduğunuz ilçede ikinci bayilik açılmak istendiğinde varolan bayinin onayı alınıyor.

Sosyete çiğ köfte bayiliği alırken verilen kurulum paketi faturası ile KOSGEB desteği alabiliyorsunuz. Sosyete çiğ köfte ürünlerinde Et Suyu, Bulyon, Çin Tuzu, M.S.G. bulunmadığı için raf ömrü 1 haftadır. Dondurulmuş ürünlerin DeepFreeze’de 1 sene bekleme ömrü vardır.

Battalzade Çiğ Köfte Bayilik Paketleri

2010 yılında kurulan Battalzade Çiğköfte, lezzet ve hijyenden ödün vermeden müşterilerine ürünlerini ulaştırmaktadır. Battalzade Çiğköfte franchise paketleri şu şekildedir:

Franchise Paketleri Paket İçeriği
Bayilik Paketi 1: 20.000 TL Gerekli ekipman temini + 20 kg çiğköfte + 1 metrelik özel yapım soğutmalı çiğköfte dolabı
Bayilik Paketi 2: 25.000 TL Gerekli ekipman temini + 100 kg çiğköfte + 1,5 metrelik özel yapım soğutmalı çiğköfte dolabı + akülü hassas terazi
Bayilik Paketi 3: 30.000 TL Gerekli ekipman temini + 150 kg çiğköfte + 2 metrelik özel yapım soğutmalı çiğköfte dolabı + akülü hassas terazi + resmi belgeler

Battalzade Çiğköfte franchise başvurusu için Battalzade Çiğköfte web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz 0532 656 49 35 franchise iletişim hattını arayabilirsiniz.

Battalzade Çiğ Köfte Bayilik Paketleri

Battalzade Çiğ Köfte Bayilik Paketi 1

20,000
 •  1 metrelik özel yapım soğutmalı çiğköfte dolabı
 •  6 adet sandalye
 •  1 Adet 4 Kişilik Masa
 •  1 Adet 2 Kişilik Masa
 •  1m x 50 cm lik L şekli müşteri karşılama ve hizmet konsulu
 •  1m x 30 cm Kabartmalı Işıklı Tabela
 •  1000 Adet Islak Mendil
 •  12 Adet 1 Koli Nar Ekşisi
 •  12 Adet 1 Koli Acı Sos
 •  500 Adet 1 Koli Mini Nar Ekşisi
 •  1m x 83 cm Özel Basım Dolap Önü Folyo
 •  3 Adet Bayi içi Poster Görsel
 •  5m2 Dijital Folyo Baskı
 •  50 KG Çiğköfte
 •  10 Paket Lavaş

Battalzade Çiğ Köfte Bayilik Paketi 2

25,000 ₺
 •  1,5 metrelik özel yapım soğutmalı çiğköfte dolabı
 •  10 adet sandalye
 •  2 Adet 4 Kişilik Masa
 •  1 Adet 2 Kişilik Masa
 •  1m x 50 cm lik L şekli müşteri karşılama ve hizmet konsulu
 •  2m2 Kabartmalı Işıklı Tabela
 •  Streç Kutusu
 •  1000 Adet Islak Mendil
 •  24 Adet 2 Koli Nar Ekşisi
 •  12 Adet 1 Koli Acı Sos
 •  1000 Adet 2 Koli Mini Nar Ekşisi
 •  1m x 83 cm Özel Basım Dolap Önü Folyo
 •  3 Adet Bayi içi Poster Görsel
 •  5m2 Dijital Folyo Baskı
 •  100 KG Çiğköfte
 •  15 Paket Mis Marka Lavaş
 •  Akülü Hassas Terazi

Battalzade Çiğ Köfte Bayilik Paketi 3

30,000
 •  2 metrelik özel yapım soğutmalı çiğköfte dolabı
 •  14 adet sandalye
 •  3 Adet 4 Kişilik Masa
 •  2 Adet 2 Kişilik Masa
 •  2m lik L şekli müşteri karşılama ve hizmet konsulu
 •  3m2 Kabartmalı Işıklı Tabela
 •  Streç Kutusu
 •  1000 Adet Islak Mendil
 •  60 Adet 5 Koli Nar Ekşisi
 •  24 Adet 2 Koli Acı Sos
 •  1000 Adet 2 Koli Mini Nar Ekşisi
 •  1m x 83 cm Özel Basım Dolap Önü Folyo
 •  5 Adet Bayi içi Poster Görsel
 •  10m2 Dijital Folyo Baskı
 •  150 KG Çiğköfte
 •  20 Paket Lavaş
 •  Resmi Belgeler, Kesim Tahtası
 •  Akülü Hassas Terazi

Battalzade çiğ köfte bayilik almayı düşünen kişilerin https://battalzade.com.tr/franchise-basvuru-formu/ adresinden franchise başvurusu yapması gerekmektedir.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği

Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği tanıtım gücüne ve Pazar sürekliliğine sahip Tatlıses Çiğ Köfte, ortalama 15 gün içerisinde şube kurulumunu gerçekleştirebilmektedir. Toplam gerekli işletme sermayesi ise 25.000 TL civarındadır. Tatlıses Çiğ Köfte franchise irtibat telefonları şu şekildedir:

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği

 • 0535 106 58 68 İstanbul Anadolu/Avrupa ve Karadeniz
 • 0530 969 45 39 Ege/Akdeniz
 • 0535 106 58 57 Türkiye genel bilgilendirme
 • 0530 281 59 81 Yurtdışı
 • 0530 955 26 18 İç Anadolu ve Doğu Anadolu

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği Avantajları Nelerdir?

• Markalı, itibarlı bir iş sahibi olmanın yoludur
• İşinde bağımsız olmak demektir.
• Yatırımının hızlı geri dönmesidir.
• Yaşamak için tatmin edici gelir sağlar.
• Denenmiş, kendini kanıtlamış, az riskli bir iş kurulur.
• Düşük maliyetle yüksek gelir sağlanır.
• Rahat satılacak tanınmış marka alınır.
• Kolay bulunan, beklentileri sınırlı, kolay mutlu edilen, hazır müşteri gelir.
• Geniş bir korumalı bölge verilir.
• İşletme sorunları yaşadığında arkasında danışabileceği bir kurum olacak.
• Bilmediğini öğrenir, gerektiğinde danışabileceği bir kadro olur.
• Yatırımda ve tedarikte sorun yaşamaz.
• Pazarlamada ana firma ne yapacağını bilir, yardımcı olur.

Tatlıses çiğ köfte bayiliğine başvurmayı düşünüyorsanız http://www.tatlisescigkofte.com/Franchising_Basvuru_Formu adresinden başvurabilirsiniz.

Çiğköftem Bayilik

Çiğköftem bayilik için gerekli bilgileri sizin için hazırladık. Çiğköftem bayilik Türkiye’de Konsept Çiğköfte Dükkanı’nı açan İLK marka olmuştur. Çiğköftem bayiliği 8 ülkede 5000 kişinin gelir kaynağı olmuştur. Çiğköftem bayilik alanların franchise bedeli alınmamaktadır. Sadece ekipman ve şube kurulumu için yapılan yatırım miktarını 6-10 ay arasında amorti ettiren bir iş modeli vardır.

Çiğköftem Bayilik

Çiğköftem Bayiliğini Avantajları

Kurulum Danışmanlığı

Her ticari işletmede önemli olduğu gibi çiğköfte franchise işletmesi açarken de doğru lokasyon en önemli başlangıç noktasıdır. Yatırımın devamlılığı ve yüksek karlılık için doğru seçim yapılması gerekir. Çiğköftem Franchise ekibi, bayinin açılacağı noktadaki tüm analizleri yapar ve gerekiyorsa yeni bir satış noktasının bulunması sürecinde yatırımcıya ücretsiz danışmanlık ve koçluk yapar.

Doğru Marka

Türkiye’nin yurtdışında çiğköfte sektöründe en fazla şubesi olan gıda markası olarak 2017 yılında UFRAD derneği tarafından yurtdışı açılım ödülüne layık görülmüştür. Çiğköftem yurt dışında bayilik veren ve en çok şubeye sahip olan ilk çiğköfte markasıdır. Türkiye, Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, Hollanda, İngiltere, Azerbaycan gibi birçok ülkede yaklaşık 400 şubesinde dünyadaki milyonlarca insana hizmet sunmaktadır.

Ödüllü Lezzetler

International Taste & Quality Institute tarafından 2016’dan bu yana çiğköfte ve vegan içli köftesi Üstün Lezzet Ödülü’ne, 2014 yılında Tüm Tüketicileri Koruma Derneği Tarafından “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz Ödülü’ne layık görülmesiyle Çiğköftem lezzetleri hem yurt içinde hem de yurt dışında tescillenmiştir. Çiğköftem aynı zamanda Belçika – Brüksel Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü tarafından da ürün lezzeti ‘Mükemmel’ olarak tescillenen Türk markası unvanına sahip olmuştur.

Yüksek Kalite – Erişilebilir Fiyat Politikası

Kuruluşundan itibaren, sektördeki kalite çıtasını yukarı çekecek adımları sürekli olarak uygulayan, Çiğköftem’in ürün gamında, çiğköftenin yanı sıra Kıymalı İçli köfte, Türkiye’de ilk kez 2015 yılında Çiğköftem tarafından satışa sunulan Vegan (sebzeli) İçli Köfte ve 2010’lu yılların başından itibaren dünya genelinde vegan beslenme alışkanlıklarının da artmasıyla öne çıkan Ortadoğu lezzeti Falafel bulunuyor. Yüzde 100 katkısız üretim yapan, yüksek lezzet kalitesini korumak için Manisa, Mersin, Gaziantep ve Maraş gibi coğrafi işaretli hammaddeleri kullanan, tüm şubelerinde katkısızdoğal çiğköfte sunmayı başaran tek markadır. Fiyat kalite dengesi açısından tüketiciye erişilebilir fiyatlara hizmet sunan Çiğköftem, gerektiğinde lokasyon bazlı fiyat stratejileriyle de bayilerine esnek bir ticaret alanı sunmaktadır.

Entegre ve Uzman Bir Organizasyonel Yapı

Çiğköftem, bayi mağaza projesinin mimari çiziminden tasarım çalışmalarına ve bayinin bilfiil kuruluş aşamasının tamamlanmasına kadarki tüm süreçleri bizzat yürütür. Müşteri memnuniyetinin 360 derece korunabilmesi için grup çatısı altındaki 6 farklı şirketin sağladığı entegre yapıyla faaliyetleri gerçekleştiren Çiğköftem, mağaza tasarımından stand yapımına, soğutuculu dolap üretiminden masa sandalye üretimine kadarki tüm ihtiyaçları kendi bünyesinde üretir.

Yüksek Kar Marjı

Franchise bedeli, aylık-yıllık kar payı alınmayan Çiğköftem bayilik sisteminde yatırımcı yaptığı yatırımı, ortalama 8-10 ay içerisinde amorti edebiliyor. Ürün grubuna göre değişmekle birlikte kar marjı % 100-150 dolayında olan Çiğköftem şubelerinin aylık cirosu Türkiye’de 50-70 bin TL arasında, yurt dışında ise 60 – 90 bin Euro arasında değişmektedir.

Genel Merkez ve Bayi Arasında Güçlü İletişim

Çiğköftem, bayinin kurulmasından açılış etkinliğinin düzenlenmesine, işletmenin ticari ömrü boyunca satış artırıcı faaliyetlerden bayilerle birebir yapılan özel değerlendirme toplantılarına, eğitim faaliyetlerinden denetim faaliyetlerine kadar bayilerine kesintisiz ve sürdürülebilir bir hizmet sunar. Bayilerin ticari faaliyetleri noktasında ihtiyaç duyduğu her konuda danışmanlık yapmayı sürdüren Çiğköftem, bayileriyle uzun yıllar boyunca sürecek işbirlikleri gerçekleştirir.

Böylelikle bir çok çiğ köfte bayiliği veren markanın detaylı incelemesini sağladık. Sizde çiğ köfte bayiliği almayı düşünüyorsanız yönlendirdiğimiz linkler ile firmaların internet sitesinden franchise başvurusu yapabilir veya sorularınızı iletişim formlarından veya telefon üzerinden iletişim kurarak sorabilirsiniz.

Çiğ Köfte bayiliği dışında bayilik veren firmalar listesini incelemeyi düşünürseniz https://paraninnabzi.com/kategori/bayilik-veren-firmalar/ adresine tıklayabilirsiniz. Otomotivden gıdaya bir çok franchise iş modeli ile kendi işinizin sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir