32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Banka

32 günlük en yüksek faiz veren banka Merkez Bankası tarafından atılan parasal sıkılaşma adımları ve politika faiz oranında yaşanan yükseliş birikimini bankada tutan halkın yüzünü güldürdü. 32 günlük en yüksek faiz veren banka vadeli mevduat hesabı faiz oranları yükseldi. Bankaların mevduat faiz oranları yüzde kaç, en yüksek mevduat faiz oranları hangi bankada, banka faiz oranları ile 80 bin TL aylık faiz getirisi ne kadar, 90.000 TL aylık ne kadar faiz getirir, 100 bin TL aylık faiz getirisi kaç TL?

Yükselen faiz oranları kredi çekmek isteyen kişileri üzerken parasını bankada tutan kişileri ise sevindirdi. Merkez Bankası Başkanı olarak atanan Şahap Kavcıoğlu tarafından enflasyon düşmeden faiz indirimi yapılmayacağının bir kere daha vurgulanması ile bankaların vadeli mevduat hesabı faiz oranları da yeniden yükselişe geçmişti.

32 günlük en yüksek faiz veren banka süreçte 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranları da yükseldi. Bankaların daha fazla mevduat toplamak için adeta birbirleri ile girdikleri yarış birikimini bankada tutan kişilere yaradı. Merkez Bankası tarafından dolar kurunu düşürmek ve döviz hesaplarında çözülme yaşanmasını sağlamak adına attğı adımlar parasını bankada tutanları sevindirdi.

Ekonomi Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Temel Bilgi

32 günlük en yüksek faiz veren banka

İş Kurmak İsteyenlere Kredi Desteği

90.000 TL AYLIK NE KADAR FAİZ GETİRİR?

Alternatif Bank VOV + hesap hoş geldin faizi olan yüzde 20 ile hesaplandığında 90 bin lira aylık 1.499,18 liralık faiz getirisi sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir